Míčková facilitace pro terapeuty II.

Míčková facilitace pro terapeuty I.

Dvoudenní kurz pro maséry, speciální pedagogy, asistenty pedagogů, ošetřovatele, cvičitele a další terapeuty pomáhajících profesí.

Maséři vyhledávají Míčkování jako velmi jednoduchou a efektivní techniku pro své klienty s bolestí zad, speciální pedagogové a jejich asistenti používají Míčkování u dětí s tělesným, mentálním či kombinovaným postižením. Ošetřovatelé a další terapeuté využívají Míčkování pro seniory či dlouhodobě ležící pacienty či klienty.

Všeobecně slouží Míčkování pro zlepšení svalového napětí, s tím souvisejícího držení těla, a zejména stimulaci dechového stereotypu a dechové vlny. Velmi významným účinkem Míčkování je odhlenění dýchacích cest. Zlepšuje napětí svalů končetin, centraci kloubů a cirkulaci tekutin (krve a lymfy) v končetinách.

Tento kurz je stále odborným kurzem, avšak lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková, DiS. přizpůsobuje výklad účastníkům. Kurz neběží v tak náročném a rychlém tempu, jak je vyžadováno u zdravotníků, jsou vynechány hmaty, které nezdravotníci nesmí provádět a není používána odborná termilogie (tak aby účastníci vše dobře  pochopili).

Na kurzu obdržíte sadu míčků na Míčkování a skripta. Na závěr tohoto kurzu Vám bude vydáno osvědčení o účasti na kurzu Míčková facilitace pro terapeuty.

Miroslava Kuprová Stodůlková, DiS. je jedinou
uznanou lektorkou
k výuce Míčkování

Termíny kurzu míčková facilitace pro terapeuty:Míčková facilitace pro terapeuty

Kurzy a semináře Masérské kurzy


Charkovská 333/5, Praha 10
Kč3950

Míčková facilitace pro terapeuty I. — COPY

Technika vyvinutá českou fyzioterapeutkou, paní Zdeňkou Jebavou původně pro astmatické dětí dnes již používaná pro uvolnění svalů zad, hrudníku, při

11 Zář 2021
Podrobnosti
Míčková facilitace pro terapeuty

Kurzy a semináře Masérské kurzy


Charkovská 333/5, Praha 10
Kč3950

Míčková facilitace pro terapeuty I.

Technika vyvinutá českou fyzioterapeutkou, paní Zdeňkou Jebavou původně pro astmatické dětí dnes již používaná pro uvolnění svalů zad, hrudníku, při

11 Zář 2021
Podrobnosti

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lektorka kurzu

Miroslava Kuprová Stodůlková, DiS.

Vystudovala fyzioterapii, masáže a čínskou medicínu. Pracuje jako fyzioterapeut v Říčanské nemocnici i svojí soukromé praxi a přednáší v kurzech Míčková facilitace a nespecifické mobilizace. Míčkování se věnuje od roku 2003.

Další termíny ​